Chatbotid vallutavad värbamismaailma

09/11/2019

Ilmselt on paljud sattunud kodulehtedel surfates chatbot’ide otsa, kes üritavad küsimustele vastata ja abi pakkuda. Väga tihti ei saa inimene arugi, et tegelikult suhtleb temaga robot – mõelge kasvõi Amazon Alexa peale, kes on sisuliselt juturobot, kuid lausa rääkiv versioon!

Tänasel päeval on juturoboti (inglise keeles chatbot) ülesseadistamine väga lihtsaks muutunud, selleks on spetsiaalsed programmid, millele saab õpetada, kuidas ja mida kellelegi vastata, et toimuks elementaarsel tasemel suhtlus. Siin on näiteks värbajatele välja toodud äppe-juturoboteid, mida saab väga edukalt kasutada kas kandidaadi andmete (CV, töökogemuse pikkus, viimase positsiooni nimetus vms) kogumisel ning ka elementaarsel võrdlusel.

Lisaks kirjutas Talentor Personaliuudistes pikema artikli sellest, mida pidada silmas, kui soovitakse juturoboteid värbamisprotsessides kasutada – ehk kuidas seda teha ja mida silmas pidada, et juturobot oleks ikkagi inimlik vestluskaaslane. Loe artiklit siit: https://www.personaliuudised.ee/

 

Võta meiega ühendust

Homsed talendid leiad meie abiga!

Meie värbajad ja sihtotsingu konsultandid ootavad sind! Aitame värvata sobiva inimese Sinu meeskonda. Võta meiega ühendust ning leiame teile parimad juhid ja spetsialistid läbi kõrgetasemelise sihtotsingu. Sihtotsing on kiire viis leida hea kandidaat õigele ametikohale.

  Lisada saab kuni 12 MB suuruseid PDF või Word dokumente.

  Talentor Estonia OÜ

  Mustamäe tee 5
  10616, Harjumaa Tallinn
  Eesti

  Kuulume rahvusvahelisse Talentor International gruppi. Talentor on juhtide otsingu- ja värbamisorganisatsioon keskastme- ja tippjuhtide ametikohtadele. Oleme üks maailma 20 parimast juhtide otsinguvõrgustikust, millel on sõltumatud partnerid üle kogu maailma. Meie rahvusvahelisest võrgustikust leiad värbaja rohkem kui 30st riigist.