Sinu homsed
talendid on siin

Kandidaadipank

Soovid olla tööandjatele nähtav?

Meie kliendid otsivad omale uusi tippspetsialiste ja juhte ning meie kandidaadipank on selles neile abiks. Pakume kandidaadile võimalus olla tööandjale nähtav meie kandidaadipangas, olles esindatud oma CV ja 3-minutilise tutvustava videoga, pakkudes selliselt tulevasele tööandjale parimat võimalust kandidaadiga tutvumiseks!

Saadame igakuiselt kandidaadipanga klientidele ülevaate pangas olevatest kandidaatidest ning uuendame infot jooksvalt. See tähendab, et kui leiate omale töö, eemaldame Teid pangast. Kui ei, olete pangas seni nähtav, kuni leiate omale uue töö või soovite end muudel põhjustel pangast eemaldada.

 

Kandidaadipangale pääsevad ligi vaid teenust kasutavad tööandjad, seega on Teie andmed kaitstud!

Võta meiega ühendust

Homsed talendid leiad meie abiga!

Meie värbajad ja sihtotsingu konsultandid ootavad sind! Aitame värvata sobiva inimese Sinu meeskonda. Võta meiega ühendust ning leiame teile parimad juhid ja spetsialistid läbi kõrgetasemelise sihtotsingu. Sihtotsing on kiire viis leida hea kandidaat õigele ametikohale.

  Lisada saab kuni 12 MB suuruseid PDF või Word dokumente.

  Talentor Estonia OÜ

  Mustamäe tee 5
  10616, Harjumaa Tallinn
  Eesti

  Kuulume rahvusvahelisse Talentor International gruppi. Talentor on juhtide otsingu- ja värbamisorganisatsioon keskastme- ja tippjuhtide ametikohtadele. Oleme üks maailma 20 parimast juhtide otsinguvõrgustikust, millel on sõltumatud partnerid üle kogu maailma. Meie rahvusvahelisest võrgustikust leiad värbaja rohkem kui 30st riigist.