Sinu homsed
talendid on siin

Interim värbamispartner (RPO)

Kutsu värbamispartner endale appi!

Värbamispartneri teenuse sisseostmine on hea lahendus ettevõtetele, kes soovib optimeerida ja tõhustada oma personaliotsingu protsesse. Värbamispartner võtab enda kanda kogu värbamistsükli, alates talendiotsingust kuni uute töötajate sisseelamiseni. Selle tulemusel saad Sina keskenduda oma põhitegevusele, teades, et värbamisega tegelevad professionaalid. Kasuta meie kogemusi ja ressursse, et leida parimad kandidaadid kiirelt ja tõhusalt!

Võta meiega ühendust

Homsed talendid leiad meie abiga!

Meie värbajad ja sihtotsingu konsultandid ootavad sind! Aitame värvata sobiva inimese Sinu meeskonda. Võta meiega ühendust ning leiame teile parimad juhid ja spetsialistid läbi kõrgetasemelise sihtotsingu. Sihtotsing on kiire viis leida hea kandidaat õigele ametikohale.

  Lisada saab kuni 12 MB suuruseid PDF või Word dokumente.

  Talentor Estonia OÜ

  Mustamäe tee 5
  10616, Harjumaa Tallinn
  Eesti

  Kuulume rahvusvahelisse Talentor International gruppi. Talentor on juhtide otsingu- ja värbamisorganisatsioon keskastme- ja tippjuhtide ametikohtadele. Oleme üks maailma 20 parimast juhtide otsinguvõrgustikust, millel on sõltumatud partnerid üle kogu maailma. Meie rahvusvahelisest võrgustikust leiad värbaja rohkem kui 30st riigist.