Sinu homsed
talendid on siin

Kandidaadipank

Viime kokku tööandjad ning tööpakkumistele avatud ja Talentori poolt hinnatud kandidaadid.

Meie poole pöördub palju inimesi, kes on otsimas uusi väljakutseid. Meie kohtume nendega ja selgitame välja, mis on nende parimad oskused ning millist tööd nad otsivad. Kogutud andmed lisame Talentori kandidaadipanka ning hoiame kandidaadiga ka sidet, et teada, kas ta on endiselt tööotsingutel. Kindel on see, et head inimesed pikalt tööturul vakantsena ei püsi.

Oma Kandidaadipanga klientidele saadame regulaarselt infot erinevate värbamiste kohta. Selleks, et liituda Kandidaadipanga emaili listiga, anna oma soovist teada info.estonia@talentor.com ja lisame ka Teid nimekirja!

Teenuse puhul ettemaksu ei ole ja teenustasu maksmine toimub vaid tulemuse korral.

Võta meiega ühendust

Homsed talendid leiad meie abiga!

Meie värbajad ja sihtotsingu konsultandid ootavad sind! Aitame värvata sobiva inimese Sinu meeskonda. Võta meiega ühendust ning leiame teile parimad juhid ja spetsialistid läbi kõrgetasemelise sihtotsingu. Sihtotsing on kiire viis leida hea kandidaat õigele ametikohale.

  Lisada saab kuni 12 MB suuruseid PDF või Word dokumente.

  Talentor Estonia OÜ

  Mustamäe tee 5
  10616, Harjumaa Tallinn
  Eesti

  Kuulume rahvusvahelisse Talentor International gruppi. Talentor on juhtide otsingu- ja värbamisorganisatsioon keskastme- ja tippjuhtide ametikohtadele. Oleme üks maailma 20 parimast juhtide otsinguvõrgustikust, millel on sõltumatud partnerid üle kogu maailma. Meie rahvusvahelisest võrgustikust leiad värbaja rohkem kui 30st riigist.