Sinu homsed
talendid on siin

Koondamisnõustamine ehk “outplacement”

Äritegevuses tuleb ette olukordi, kus on vaja ettevõtte tegevust ümber korraldada, töötajate koosseisu vähendada ja osadest töötajatest loobuda. Vahel võib tekkida situatsioon, kus töötaja on vaja mingil põhjusel välja vahetada. See protsess on tavaliselt raske kogu ettevõtte jaoks ning võib tekitada pingeid nii tööandja esindajates, juhtides, lahkuma sunnitud töötajates kui ka allesjääjates. Outplacement-teenuse (koondamisnõustamine) kasutamine tagab ettevõttele võimalikult sujuva ja valutu ülemineku ning pakub lahkuvatele töötajatele emotsionaalset ja informatiivset tuge.

Koondamisnõustamise puhul tegeleme peamiselt kahe osapoolega – ettevõtte esindajaga ning lahkuvate töötajatega.

Ettevõtte esindajaga koostöös selgitame välja, missugust tuge on ettevõte valmis pakkuma lahkuma sunnitud töötajatele. Kohtumise põhjal koostab konsultant ajalise tegevuskava, milles on detailselt kirjeldatud planeeritud tegevusi ning määratud iga tegevuse eest vastutaja. Samuti antakse peale protsessi lõppu tagasisidet, teeme analüüsi ja jooksvad kokkuvõtted protsessi käigust ning tulemustest, vajadusel lepime kokku täiendavad kohtumised või kõnelused ettevõtte esindajatega.

Lahkuvale töötajale pakume individuaalset konsultatsiooni, milles keskendume nii võimetele-oskustele, senistele saavutustele kui ka ootustele-soovidele. Lisaks teeme töötajale hindamise ja viime läbi psühholoogilised testid (kui ettevõtte esindaja soovib), mille baasil saame töötajale anda tagasisidet tema oskuste kohta ning anda edasise karjääri planeerimiseks täpsemaid soovitusi. Samuti nõustame lahkuvat töötajat uue töökoha otsingute ajal, st konsultant valmistab töötaja ette kandideerimiseks võimalikele uutele ametikohtadele ning nõustab töötajat konkurssidel osalemise käigus, samuti otsides töötajale sobilikke vakantseid ametikohti erinevatest kanalitest.

Võta ühendust

Homsed talendid leiad meie abiga!

Meie värbajad ootavad sind! Aitame värvata sobiva inimese Sinu meeskonda. Võta meiega ühendust ning leiame teile parimad juhid ja spetsialistid läbi kõrgetasemelise personaliotsingu. Sihtotsing on kiire viis leida hea kandidaat õigele ametikohale.

  Lisada saab kuni 12 MB suuruseid PDF või Word dokumente.

  Talentor Estonia OÜ

  Mustamäe tee 5
  10616, Harjumaa Tallinn
  Eesti

  Kuulume rahvusvahelisse Talentor International gruppi.