Töötajate jõulukingid jäid viimasele hetkele?

12/16/2019
Ideid töötajatega jõulude tähistamiseks

Käes on viimane nädal enne jõule ja õige aeg üllatada töötajaid pühade meeleoluga. Kui aga kingiideed pole, siis tuletame meelde, et parim kingitus on tegelikult aeg ja tähelepanu. Võta iga töötaja jaoks 5 minutit, mõtle tema peale ja pane temale mõeldud sõnad kaardile. See toob alati naeratuse suule ning sooja tunde südamesse, sest teda on märgatud.

Muude väikeste kingitustena soovitame veel järgnevat:

 • Käige meeskonnaga poes ja varuge Toidupangale kastitäis kingitusi, mida saab viia vähemkindlustatud peredele, või
 • Korraldage tiimiüritus heategevuslikul eesmärgil, näiteks varjupaigas koerte jalutamine – hea tunne südames on parim kingitus
 • Jõulude ja uue aasta vahele jääb paar üksikut tööpäeva – kingi need puhkuseks
 • Suurema eelarve korral kingi massaaži kinkekaart – 3h tööajast ära andmist töötaja õnnelikkuse taseme tõstmiseks ei ole nii kulukas

Jõulurõõm ei peitu tegelikult asjades ja kinkides, vaid südamesse tunde tekitamises. Jõulud on aeg, kus üksteisele meelde tuletada, et me kõik oleme hoitud ja oodatud, et meid ja meie tegusid pannakse tähele. Seega soovime, et jõulud ei mööduks üksnes mööda poodi kinke taga ajades, vaid tegelikult teineteist märgates ja lähedastele aega pühendades.

Võta meiega ühendust

Homsed talendid leiad meie abiga!

Meie värbajad ja sihtotsingu konsultandid ootavad sind! Aitame värvata sobiva inimese Sinu meeskonda. Võta meiega ühendust ning leiame teile parimad juhid ja spetsialistid läbi kõrgetasemelise sihtotsingu. Sihtotsing on kiire viis leida hea kandidaat õigele ametikohale.

  Lisada saab kuni 12 MB suuruseid PDF või Word dokumente.

  Talentor Estonia OÜ

  Mustamäe tee 5
  10616, Harjumaa Tallinn
  Eesti

  Kuulume rahvusvahelisse Talentor International gruppi. Talentor on juhtide otsingu- ja värbamisorganisatsioon keskastme- ja tippjuhtide ametikohtadele. Oleme üks maailma 20 parimast juhtide otsinguvõrgustikust, millel on sõltumatud partnerid üle kogu maailma. Meie rahvusvahelisest võrgustikust leiad värbaja rohkem kui 30st riigist.