Mõtted, mis jäid kõlama PARE Konverentsil 2024 – Võrdselt. Päriselt.

04/28/2024

Käesoleva aasta PARE Konverents “Päriselt. Võrdselt.” oli äärmiselt põnev päev täis inspireerivaid esinejaid ja ettekandeid. Konverentsi fookusteemadeks olid mitmekesisus, naised juhtimises ning muutuste keskel parema tuleviku loomine.

Toome Sinuni 3 mõtet, mis meile konverentsilt kõlama jäid ⬇️

1️⃣ Ettevõtte mitmekesisus algab värbamisotsusest. Uut inimest värvates otsi erisusi, mis tiimi rikastavad. Ära pelga värvata endast paremaid ja targemaid inimesi. Värbava juhi ja/või värbajana teadvusta endale oma stereotüüpset mõtlemist. Muuda kogu värbamisprotsess võimalikult läbipaistvaks.
2️⃣ Erinevate inimeste koos töötamine ei pruugi anda tulemusi. Mitmekesisusega tuleb teadlikult tegeleda, et see looks ettevõttele päriselt väärtust. Oluline on vältida kajakambri tekkimist, otsige aktiivselt eriarvamusi. Ära karda konflikte, sest turvalises keskkonnas viivad konfliktid vaid edasi.
3️⃣ Miski ei oma tähendust iseenesest. Inimesed kujundavad kultuuri ehk unikaalsed vastused universaalsetele küsimustele. Kultuur kujundab inimesi. Muutuseks on aga vaja tõuget, millega kaasneb segaduse periood koos uute võimalustega.

Võta meiega ühendust

Homsed talendid leiad meie abiga!

Meie värbajad ja sihtotsingu konsultandid ootavad sind! Aitame värvata sobiva inimese Sinu meeskonda. Võta meiega ühendust ning leiame teile parimad juhid ja spetsialistid läbi kõrgetasemelise sihtotsingu. Sihtotsing on kiire viis leida hea kandidaat õigele ametikohale.

  Lisada saab kuni 12 MB suuruseid PDF või Word dokumente.

  Talentor Estonia OÜ

  Mustamäe tee 5
  10616, Harjumaa Tallinn
  Eesti

  Kuulume rahvusvahelisse Talentor International gruppi. Talentor on juhtide otsingu- ja värbamisorganisatsioon keskastme- ja tippjuhtide ametikohtadele. Oleme üks maailma 20 parimast juhtide otsinguvõrgustikust, millel on sõltumatud partnerid üle kogu maailma. Meie rahvusvahelisest võrgustikust leiad värbaja rohkem kui 30st riigist.